top of page
Autoservis Kroutil Vám nabízí tyto služby.

Naši zkušení a pravidelně školení mechanici zajistí opravu vašeho vozu spolehlivě, kvalitně a  za rozumnou cenu. Veškeré práce na vozidle jsou prováděny za pomoci profesionálních diagnostických zařízení, přípravků a nářadí.    

Servis osobních a užitkových vozidel všech značek

Nařízení Komise (EU) čís. 461/2010 (tzv. bloková výjimka). Od 1. června 2010 vstoupila v platnost nová právní úprava pro oblast servisu a oprav motorových vozidel včetně distribuce náhradních dílů. Tato úprava nabízí možnost opravit vaše vozidlo v době platnosti záruky i mimo autorizovaný servis, tzn., že opravy už nemusí být striktně prováděny pouze v autorizovaném servisu.

Záruční a pozáruční servis

Kdykoliv nás budete potřebovat na svých cestách, v nesnázích, jednoduše při jakýchkoli problémech s vaším vozidlem, stačí zavolat. Zajistíme odtah vašeho osobního či užitkového vozidla. Pro odtah využíváme odtahový speciál Renault Midlum s celkovou hmotností 7.5 t a se sklopnou hydraulicky sjíždějící plošinou o rozměrech 6.5 m délky, 2.4 m šířky, vybavenou navijákem o síle 4.6 t. Jsme schopni přepravit vozidlo do 3 tun celkové hmotnosti.      

Asistenční služba – NONSTOP

Diagnostika řídících jednotek

Disponujeme profesionální diagnostikou VAG-COM PROFI, DELPHI pro komunikaci s řídícími jednotkami, a to jak osobních, tak i užitkových vozidel.   

Zajistíme pro vás základní údržbu klimatizace, která spočívá v čištění a dezinfekci výparníku klimatizace a větracích kanálů/otvorů/šachet, včetně výměny pylového filtru. Klimatizace se tak zbaví škodlivých mikroorganizmů, plísní, nepříjemného zápachu a dráždivých účinků.

Opravy, čištění a dezinfekce klimatizace

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní a užitková vozidla. Zajistíme vám kvalitní letní i zimní pneumatiky všech renomovaných značek.   

Pneuservis

Náš pracovník si přijede pro vaše vozidlo na místo určení, po skončení servisního úkonu jej přistaví zpět na domluvenou adresu.   

PICK UP Servis

Pokud nám svěříte vaše vozidlo, zaručíme vám, že po celou dobu servisního úkonu zůstanete mobilní.       

Zapůjčení náhradního vozidla

Výměna autoskla již dávno není jediná alternativa k záchraně prasklého čelního skla. Dovedeme vám rychle a levně opravit praskliny čelního skla ve špičkové kvalitě.

Oprava nebo výměna čelního skla

Vaše vozidlo kompletně připravíme na pravidelnou technickou prohlídku STK a měření emisí. Součástí našich služeb je i samotná realizace STK a ME.      

Příprava a zajištění STK + měření emisí zážehových i dieselových motorů

Mytí + čistění vozidel

Důkladně vyčistíme exteriér i interiér vašeho automobilu, vytepujeme veškeré textilní a čalouněné částí interiéru, vyčistíme a oživíme všechny kožené části interiéru.

Montáž zabezpečovacího a vyhledávacího zařízení do vozidel od společností SHERLOG

Spolupracujeme se společností SHERLOG, která využívá unikátní nezarušitelný systém pro vyhledávání odcizených vozidel, postavený na vlastní rádiové síti. Dle potřeby zajistíme montáž a poradíme vám, jak se systémem pracovat. V případě prodeje vašeho vozidla zajistíme přemontování celého zařízení do nového vozu.

Zajištění montáže LPG do vozidel

Rádi vám vysvětlíme, jak přestavbou vašeho vozu na LPG ušetříte nemalé peníze. Plynový pohon je výhodná alternativa, která je šetrná k životnímu prostředí a je doporučována díky mnoha svým přednostem. Pro přestavbu používáme pouze LPG pohony nové generace, které  pracují na principu vstřikování kapalné fáze do sacího potrubí - technologie, která kromě finančních a ekologických výhod je rovněž absolutně bezpečná.

Zajištění karosářských a lakýrnických prací

Nabízíme kompletná karosářské a lakýrnické práce.

Pojištění vozidel

Spolupracujeme s nejrozšířenější pojišťovnou v České republice - Českou pojišťovnou. Mezi hlavní výhody uzavření pojištění u České pojišťovny patří především rychlé vyřešení pojistných událostí a vysoké pojistné krytí, které zahrnuje:

 

  • komplexní ochranu vašeho vozu - povinné ručení a havarijní pojištění

  • rozsáhlé asistenční služby zdarma v případě nehody i poruchy

  • úrazové pojištění pro řidiče i ostatní cestující ve vozidle

Přihlášení vozidla do registru silničních vozidel 

Zajistíme vám přihlášení do registru silničních vozidel, a to jak pro soukromé, tak pro právnické osoby a jejich vozové parky. Na základě vámi udělené plné moci vás zastoupíme při vyřizování všech formalit na registru vozidel, včetně zápisu vlastnictví do technického průkazu.  

Správa vozového parku

Naši pracovníci vám navrhnou efektivní a především ekonomický způsob správy vozového parku. Vybereme pro vás nejvýhodnějšího dodavatele automateriálů, postaráme se o vyřízení pojistných událostí, zajistíme vždy včasné přezutí letních i zimních pneumatik, zhodnotíme jejich opotřebení. Díky odbornému vzdělání rozpoznáme nutnosti jednotlivých oprav a doporučíme vám možné varianty řešení.

Poskytování poradenství v případě koupě nového a ojetého vozidla

Koupě nového vozu je vždy náročná, pokud nejste odborník. V této oblasti vám poradí přímo majitel AUTOSERVISU KROUTIL, který má za sebou mnohaletou praxi s prodejem a koupí nových i ojetých vozidel. Upozorní vás na možné slabé stránky jednotlivých typů vozidel a pomůže vám vybrat takové, které bude šité přímo na míru. Pokud už máte vozidlo vybráno, pak zkontroluje jeho stav, původ, skutečný počet ujetých kilometrů a zajistí tím pro vás bezpečnou koupi.

AN1
AN2
AN3
AN4
AN5
AN6
AN10
AN14
AN9
AN12
AN13
AN7
AN11
AN8
AN18
AN17
AN16
AN15
bottom of page